lxwm

Nanjing Reborn New Materials Co., Ltd.

Email:sales@njreborn.com

Tel:86-25-58853060

Faksi:86-25-58853060

Whatsapp:18017879299

Adresë:Room 1409, 20 Xinghuo Road, Pukou District, Nanjing City, Jiangsu Province, China 210032

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni