Stabilizues i dritës

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit NR. CAS. Zbatimi LS-123 129757-67-1 / 12258-52-1 Akrilikë, UP, Ngjitës, Ngjitës, Gome, Veshje LS-292 41556-26-7 / 82919-37-7 PO, MMA, PU, ​​Bojra, Bojë, Veshje LS-144 638 ...


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Emri i produktit JO CAS. Aplikacion
LS-123 129757-67-1 /12258-52-1 Akrilikë, UP, Ngjitës, Ngjitës, Gome, Veshje
LS-292 41556-26-7 /82919-37-7 PO, MMA, PU, ​​Bojra, Bojë, Veshje
LS-144 63843-89-0 Veshje automobilistike, veshje spirale, veshje pluhuri

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni