Agjent anti-mikrob

Përshkrim i shkurtër:

Agjent bakteriostatik i përdorimit përfundimtar për prodhimin e produkteve polimer / plastikë dhe tekstil. Frenon rritjen e mikroorganizmave jo-shëndetësorë të lidhur si bakteret, myku, myku dhe kërpudhat që ma ...


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Agjent bakteriostatik i përdorimit përfundimtar për prodhimin e produkteve polimer / plastikë dhe tekstil. Frenon rritjen e mikroorganizmave jo shëndetësorë të tillë si bakteret, myku, myku dhe kërpudhat që mund të shkaktojnë erë, njollë, ndryshim të ngjyrës, strukturë të shëmtuar, prishje ose përkeqësim të vetive fizike të materialit dhe produktit të përfunduar.

Tipi i produktit

Argjend në agjent antibakterial

1

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

    Të ngjashme PRODUKTET