Antioksidant HP136

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Emri kimik:5,7-Di-tert-butil-3-(3,4-dimetilfenil)-3H-benzofuran-2-on
NRr CAS:164391-52-0
Formula molekulare:C24H30O2
Peshë molekulare:164391-52-0

Specifikim

Pamja: Pluhur i bardhë ose grimcuar
Analiza: 98% min
Pika e shkrirjes: 130℃-135℃
Transmetimi i dritës 425 nm ≥97%
500 nm ≥98%

Aplikacion

Antioksidanti HP136 është një efekt i veçantë për përpunimin me nxjerrje të polipropilenit në temperaturë të lartë në pajisjet e nxjerrjes.Mund të jetë efektivisht kundër zverdhjes dhe të mbrojë materialin duke bllokuar radikalin e karbonit dhe alkilit që formohet lehtësisht në gjendje hipoksi.
Ajo funksionon si një sinergjik më i mirë me antioksidantin fenolik AO1010 dhe antioksidantin ester fosfit AO168

Paketa dhe Magazinimi

Është i paketuar në thasë të përbërë tre-në-një me rrjetë prej 25 kg


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni