Ndriçimi optik DB-H

Përshkrim i shkurtër:

Lloji i produktit substance Substanca përzierëse Indeksi teknik : Pamja liquid Lëng qelibar transparent Vlera : 8,0 ~ 11,0 Viskoziteti : mp50mpas Karakteri Jon : Performanca e Anionit dhe Karakteristikat : 1. I përshtatshëm për aplikim ...


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Lloji i produktit substance Substanca përzierëse

Indeksi teknik
Pamja e jashtme liquid Lëng qelibar transparent
Vlera PH .0 8.0 ~ 11.0
Viskoziteti : mp50mpas
Karakter jonik : anion

Performanca dhe Karakteristikat
1. I përshtatshëm në aplikim, i përshtatshëm për shtim të vazhdueshëm
2. Performancë e mirë e zbardhjes fluoreshente në tul 、 gjatë përmasave dhe veshjes së sipërfaqes.

Metodat e aplikimit:
Brightener Optical DB-H përdoret gjerësisht në bojra me bazë uji, veshje, bojëra etj, dhe përmirëson bardhësinë dhe shkëlqimin.
Dozimi: 0,01% - 0,5%

Paketimi dhe Ruajtja
1. Paketimi me fuçi 50 kg 、 230 kg ose 1000 kg IBC, ose pako speciale sipas klientëve,
2. Ruhet në një vend të freskët dhe të ajrosur


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni