Ndriçues optik OB

Përshkrim i shkurtër:

Emri Kimik 2.5-bis (5-tertbutil-2-benzoksazolil) tiofen Formula molekulare C26H26SO2N2 Pesha molekulare 430.575 Numri CAS 7128-64 -5 Specifikimi Paraqitja: Pluhur i gjelbër i lehtë Vlerësimi: 99.0% ...


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Emri Kimik 2.5-bis (5-tertbutil-2-benzoksazolil) tiofen

Formula molekulare C26H26SO2N2
Pesha molekulare 430.575
Numri CAS 7128-64 -5

Pamja e specifikimeve:
Pluhur jeshil i lehtë
Analiza: 99.0% min
Pika e shkrirjes: 196 -203 ° C
Përmbajtja e paqëndrueshme 0,5% maks
Përmbajtja e hirit: 0.2% maks

Aplikimet
Përdoret në plastikat termoplastike. PVC, PE, PP, PS, ABS, SAN, SB, CA, PA, PMMA, rrëshirë akrilike., Bojë me fibra poliestër, veshja e ndriçimit të bojës së shtypjes. .

Përdorimi: (Me përqindje peshe të lëndës së parë plastike)
Zbardhja e PVC: 0,01 ~ 0,05%
PVC: Për të përmirësuar shkëlqimin: 0.0001 0.001%
PS: 0.0001 0.001%
ABS: 0,01 0,05%
Matricë e pangjyrë poliolefine: 0.0005 0.001%
Matrica e Bardhë: 0.005 0.05%

Paketimi dhe Ruajtja
1,25 kg / daulle
2. Ruhet në një vend të freskët dhe të ajrosur.


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni