Адитиви за обложување

Краток опис:

Адитивите се една од суровините за премази.Мала количина додаток може значително да ја подобри ефикасноста и перформансите на облогата, а исто така може да ги подобри перформансите на филмот за обложување и да придонесе за персонализација на производот.


Детали за производот

Ознаки на производи

Адитиви за обложување

Адитивите се една од суровините за премази.Мала количина додаток може значително да ја подобри ефикасноста и перформансите на облогата, а исто така може да ги подобри перформансите на филмот за обложување и да придонесе за персонализација на производот.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја